Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
jakie głupoty wpisujecie na tej stronie. i jeszcze Ci kretyni których to śmieszy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Rozbawiona była także inna przejezdna, mieszkanka Jakubowic Konieńskich" Konińskich
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coraz bardziej mamy infantylne społeczeństwo ! I to ciągle filmowanie i robienie zdjęć byle czego telefonami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto wypisuje, ze to głupoty, nie ma szacunku dla Berlusconiego, tak jak ci, co zdemolowali tabliczkę z imieniem Clintona. Nadal w Polsce mamy takich, którym podobają się patroni typu Dzierżyński, Lenin, czy Breżniew.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie to śmieszy. Ciekawa inicjatywa ze strony dowcipnisia ;) Dla mnie jest anonimowym bohaterem! Przynajmniej dał radość przejeżdżającym i mieszkańcom. A co Ty zrobiłeś dzisiaj dla swoich sąsiadów? bunga bunga
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Coraz bardziej mamy infantylne społeczeństwo ! I to ciągle filmowanie i robienie zdjęć byle czego telefonami.
no tak, społeczeństwo powinno pracować, modlic isę, chodzić na miesięcznice i pielgrzymki. ogólnie "Memento Mori" i "chwała Żołnierzom Wyklętym". wszystko co poza to wystaje - grzech uciech życia doczesnego i ogień piekielny na wieki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Całkiem ich porąbało
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinno być rondo dobrej totalitarnej zmiany
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zawsze to lepsze, niż Rondo Tuska i Amber Golda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lepsze to niż kolejny SMOLEŃSK i ulica Kaczyńskiego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktoś z nazwą tego ronda wpadł naprawde na fajny pomysł,mnie tam sie podoba.Ja w Lublinie tak bym nazwał obecne Rondo imienia zdrajcy Kuklińskiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do urzytkownika niezarejstrowanego godzina 13.02.A jaką świętością jest Berlusconi,że ty tak bronisz jego honoru?.Ja powiem tobie kim on jest,jest starym h*jem który farbuje włosy żeby zakryć swoją siwizne,po kilku operacjach plastycznych który będąc premierem narobił wstydu na cały świat bardzo wielu Włochom.Dlatego właśnie cały Świat sie z tego podstarzałego lowelasa śmieje ,i z politwaniem kiwa głową dla jego głupoty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo!! Czekam na rondo POpapranców i Komitetu Ośmieszania Demokracji !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czekamy na następne nazwy "Bronisława Komorowskiego i ho ho ho" albo " Ewy Kopacz ale kotlecik ładnie pachnie" " Ewy Kopacz panie ministrze postaić panu loda"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popłakałam się ze śmiechu. Świetny pomysł. Świadczy o duźym poczuciu humoru i dystansu do polityki i polityków. A ci są coraz bardziej śmieszni i źałośni. Bawi mnie obserwowanie jak nachalnie chca manipulować ludźmi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To żart? ??? Wstyd!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To może Caliguli od razu i konia? Nie żartujcie z grzechu i słabości słabych. Nie macie co robić? Za dużo czasu macie? Może Rondo np. Partyzantów walczących z Niemcami mordującymi dzieci Polskie??? Np. Anody czy Zośki co odbili więźniów Majdanka z pociągu? A Niemcy zakłamali w filmie, że Polacy z AK mordowali Żydów! Jak to wnuki Niemcy Hitlera! "Martyrologia"? Po co UK i Francja, Niemcy wspominają 100 lat temu bitwę pod Sommą? Po co ta "martyrologia"? Po co Żydzi wspominają Auschitz? Po to samo co my nasze Babcie i dziadków zbitych przez Niemców i Sowietów! Trzeba Pamiętać!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
To żart? ??? Wstyd!!
jaki wstyd, on się nie wstydził na stare lata grać .... to my mamy się wstydzić, a kolejne rondo niech będzie na cześć sięży z ich nałożnicami i ich dziećmi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuję "kaczyńskiego i spiep...j dziadu"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten, kto postawił tę tablicę, powinien najpierw sprawdzić, jak się prawidłowo pisze imię byłego premiera Włoch... Jak widać, nie uczynił tego i na tablicy jest błąd, bo imię to pisze się Silvio, a nie Sylvio.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...